Regionalne Towarzystwo Muzyczne  w Kutnie


Staszica 8,   99-300 Kutno                                                                  tel/fax 24 254 79 37                                                                          rtm.kutno@wp.pl      
                                                                                                                                                     
Uwaga ! 
Jury X Konkursu Kolęd i Pastorałek postanowiło wyróżnić następujących solistów i zespoły: 

Hanna Lewandowska
Duet: Julia Marzec, Jan Hakało
Zespół "Duże nutki"
Duet: Blanka Gens, Hanna Wawrzyńczak
Lena Klembalska
Oliwia Bartosiak
Zespół "Gwiazdeczki"
Antoni Marzec
Małgorzata Skowrońska
Alicja Kubicka
Nikola Stępska
Helena Czarnecka
Magdalena Jurczak
Duet: Julia Dębowska, Carina Pantia
Julia Trusińska
Zespół "Hokus Pokus"
Zespół flażoletowy
Zespół ze SP nr 6 w Kutnie
Zespół "Anielskie głosy"
Jakub Krajewski
Maja Syska
Zespół "Abrakadabra"
Julia Kowalczyk
Zespół "Czary Mary"
Daniel Krysiak
Zespół "Buziaki"

Wszystkich nagrodzonych prosimy o obecność w dniu 18 grudnia 2016 w namiocie przed sceną na Placu Piłsudskiego w Kutnie
 ( wchodzą tylko wykonawcy, bez opiekunów)  
o godz. 15.15


Prosimy o zabranie podkładów muzycznych i przygotowanie się do występu następujących wykonawców :
Zespół "Buziaki"
Magdalena Jurczak
Zespół "Gwiazdeczki"
Nikola Stepska
Duet: Julia Dębowska, Carina Pantia
Jakub Krajewski
Duet: Blanka Gens, Hanna Wawrzyńczak
Julia Kowalczyk
Zespół "Hokus Pokus"
Duet: Julia Marzec, Jan Hakało
Daniel Krysiak (sugerujemy podwyższenie podkładu o pół tonu)
Zespół "Abrakadabra"
Lena Klembalska
Zespół "Czary Mary" 
VI FESTIWAL PIOSENKI „ROZDŹWIĘKI” – KUTNO 2016

Impreza odbędzie się w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie, ul. Teatralna 1, 99 -300 Kutno

Sobota – 01.10.2016 r.
Warsztaty wokalne oraz próby indywidualne

Wskazane jest aby podczas warsztatów oraz prób obecni byli instruktorzy oraz wykonawcy zaproszeni do udziału w warsztatach. Uczestnicy warsztatów zostali podzieleni na dwie grupy.
Koniecznie zabieramy ze sobą wydrukowane teksty piosenek ! 
Wszyscy uczestnicy uczą się piosenki finałowej pt. „Teraz, tutaj-my”
Piosenkę można posłuchać tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=nZQu_h2yhvc
Tekst dostępny na stronie:
http://mlodziartysci.eu/index.php?page=teksty-i-nuty

godz. 10.00 – 11.00 Warsztaty z Anną Ozner – grupa pierwsza
Do udziału w warsztatach wokalnych grupy I zostali również zaproszeni:
Julia Maciejewska, Albert Drabik.
Próby indywidualne z orkiestrą festiwalową – grupa pierwsza
11.15 – 11.30 – Anna Łykowska „Kołysanka dla mamy”
11.30 – 11.45 – Antonii Jakub Marzec „Piosenka o muzyce"
11.45 – 12.00 – Antonina Zdziarska „Uśmiechnięta wiosna”
12.00 – 12.15 – Kacper Kita „A ja po prostu frajdę mam”
12.15 – 12.30 – Dominika Malec „Jestem kotem”
12.30 – 12.45 – Urszula Kowalska „Powiedz stary”
12.45 – 13.00 – Amelia Lubecka "Blues bujany"
13.00 – 13.15 – Marta Ryczkowska „Z babcią możesz zwiedzić świat”
13.15 – 13.30 – Aleksander Klembalski „Za mały”
13.30 – 13.45 – Alicja Jaciubek „Z naszymi marzeniami”
13.45 – 14.00 – Anna Kowalewska „Kolorowe marzenia”



w godz. 14.00 - 15.30 - przerwa obiadowa



15.30 – 16.30 Warsztaty z Anną Ozner - grupa druga
Do udziału w warsztatach wokalnych grupy II została również zaproszona Klaudia Wszywkow.
Próby indywidualne z orkiestrą festiwalową – grupa druga
16.45 – 17.00 – Julia Walaszczyk "O deszczu, jesieni i..."
17.00 – 17.15 – Oliwia Byczkowska "Czas nas uczy pogody"
17.15 – 17.30 – Natalia Sobczyk "Wieczorny walczyk"
17.30 – 17.45 – Noelia Grzyb "Piosenka drewnianych lalek"
17.45 – 18.00 – Aleksandra Kozarska "Teraz tutaj my"
18.00 – 18.15 – Maja Andrzejewska "Zapach przedwiośnia"
18.15 – 18.30 – Zofia Tarłowska "Szabada"
18.30 – 18.45 – Maria Nodzak "Skarby świata"
18.45 – 19.00 – Julia Woźniak "Nim świt nastanie"
19.00 – 19.15 – Zespół wokalny BUZIAKI "Powiedz mi jak żyć"
19.15 – 19.30 – Aleksandra Wygocka "Moknie w deszczu diabeł"



Niedziela – 02.10.2016 r.

Wszyscy uczestnicy przybywają do Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie na godz. 10.00

godz. 10.00 - 13.30 zajęcia wokalne z Anną Ozner oraz próba generalna z orkiestrą festiwalową

godz. 13.30 - 16.00 przerwa (obiad, przygotowania do koncertu)

godz. 16.00 – ok. 18.00 Koncert Konkursowy VI Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Kutno 2016

Obrady jury.

Ogłoszenie wyników oraz rozdanie dyplomów i nagród.
09 września 2016 r.

PROTOKÓŁ JURY
VIII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI „KWIETNIK 2016”


Jury VIII FESTIWALU PIOSENKI „KWIETNIK 2016” w składzie:

Janusz Tylman – muzyk, kompozytor, aranżer, Przewodniczący Jury -Warszawa
Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, pedagog –Warszawa
Leszek Bonar – muzyk, redaktor muzyczny TVP -Łódź
Dariusz Sikorski - aktor, reżyser, instruktor teatralny – Warszawa

po wysłuchaniu 64 prezentacji konkursowych (soliści i zespoły wokalne) postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:



KATEGORIA A – soliści do 9 lat

Wyróżnienia: 
PAWEŁ SZYMAŃSKI
LENA KLEMBALSKA


III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 200 zł
WERONIKA WIERZCHOWSKA

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
ANTONI MARZEC

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
MIKOŁAJ GAJOWY



KATEGORIA B – soliści 10 – 12 lat

Wyróżnienia:
AURELIA DURAJ
MATEUSZ SUBOCZ

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 200 zł
MICHALINA CHMIELEWSKA

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
AGNIESZKA LETNIOWSKA

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
HANNA SZTACHAŃSKA






KATEGORIA C – SOLIŚCI 13 – 15 LAT

Wyróżnienia:
ZUZANNA BOMZE
NINA BŁASZCZYK
ZUZANNA GOŁĄB
MALWINA WOJCIECHOWSKA

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 200 zł
PIOTR ZUBEK

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
PATRYCJA JAKUBIAK

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
JULIA BOJUR


KATEGORIA D – SOLIŚCI 16 – 19 LAT

Wyróżnienia:
ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA
AGATA WOLFF

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 200 zł
KACPER SIEKIRKA

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
PATRYCJA CZYŻEWSKA

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
JAGODA RÓŻYCKA


KATEGORIA E - ZESPÓŁ WOKALNY DO 12 LAT

Wyróżnienia:
NIE PRZYZNANO

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
AJKI

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
ABRAKADABRA

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 700 zł
FORTE


KATEGORIA F - ZESPÓŁ WOKALNY 13 -19 LAT

Wyróżnienie:
BUZIAKI

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
CZARY MARY

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
FANTAZJA

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 700 zł
FARCIK


WSZYSTKIE NAGRODY UFUNDOWAŁ PREZYDENT MIASTA KUTNO


Nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika festiwalu ufundowaną przez Starostę Kutnowskiego otrzymała 6 – letnia Lena Klembalska . 

Wszyscy najmłodsi uczestnicy festiwalu otrzymali "Słodkie Wyróżnienia"
ufundowane przez Regionalne Towarzystwo Muzyczne w Kutnie. 
UWAGA ! 
W dniu 19 stycznia 2016 r. o godz. 18.00  w siedzibie RTM 
(budynek MDK w Kutnie, ul Staszica 8 )
odbędzie się zebranie członków RTM. 
Wszystkich członków serdecznie prosimy o przybycie. 
Podczas zebrania nastapi min. wybór nowych władz Towarzystwa. 
LISTA UCZESTNIKÓW 
IX KUTNOWSKIEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK 
KUTNO' 2015

17.12. 2015 r. Centrum Teatru, Muzyki i Tańca

godz. 9.00 – 10.15
KATEGORIA A: PRZEDSZKOLA

1. JAN HAKAŁO PM nr 3 w Kutnie
"Pójdźmy wszyscy do stajenki"

2. Duet: JULIA MARZEC, BLANKA GENS PM nr 3 w Kutnie
"Jezus malusieńki"

3. HANIA WAWRZYŃCZAK PM nr 3 w Kutnie
"Oj maluśki"

4. LENA KLEMBALSKA PM nr 3 w Kutnie
"Gdy się Chrystus rodzi"

5. Zespół JARZĘBINKI (5 osób) PM nr 3 w Kutnie
"Świeć gwiazdeczko"

6. LENA STASIAK  + chórek ( 2 osoby) PM nr 16 w Kutnie
"Gore gwiazda"

7. Zespół ŻABKI ( 5 osób) PM nr 16 w Kutnie
"Świeć gwiazdeczko"

8. Zespół PROMYCZKI ( 3 osoby) PM nr 8 w Kutnie
"Gwiazdeczko, zaświeć już"

9. KRYSTYNA PAWLIK PM nr 8 w Kutnie
„Za kominem świerszczyk spał"

10. Zespół MISIAKI ( 10 osób) Niepubliczne Przedszkole Sióstr Pasjonistek św. Pawła od Krzyża w Kutnie
"Zaśpiewajmy kolędę"

11. MICHAŁ ŁYKOWSKI SP nr 6 w Kutnie
"Bosy pastuszek"

12. Zespół WESOŁE NUTKI (5 osób) PM nr 17 w Kutnie
"Lulajże Jezuniu"

13. LENA WASIELEWSKA PM nr 17 w Kutnie
"Pójdźmy wszyscy do stajenki"

14. CARINA PANTIA z zespołem Gwiazdeczki PM nr 17 w Kutnie
"Hej gwiazdeczko"

15. Duet: ŚWIĄTECZNE PROMYCZKI PM nr 17 w Kutnie
"Przybieżeli do Betlejem"

16. HANNA LEWANDOWSKA PM nr 17 w Kutnie
"Bosy pastuszek"

17. -

18 .Duet ,,SŁONECZKA” PM nr 5 w Kutnie
"Wigilia opłatkiem pachnąca"

19. Zespół ,,GWIAZDECZKI” ( 3 osoby) PM nr 5 w Kutnie
"Nie miały Aniołki choinki na święta"

20.MAJA SKIBIŃSKA PM nr 15 w Kutnie
"Cicha noc"

21.Zespół BAJKOWE BIEDRONECZKI" ( 4 osoby) PM nr 15 w Kutnie
"Bosy pastuszek"

22. Zespół "BAJKOWE DZIECIAKI" ( 5 osób) PM nr 15 w Kutnie
"W grudniowe noce"

23.MARIA WALBURG PM nr 15 w Kutnie
"Kiedy byłam ogrodniczką"

24. MAGDA JURCZAK + chórek (5 osób) PM nr 15 w Kutnie
"Ach, co za noc"




godz. 10.15. - 11.15.
KATEGORIA B: KLASY I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

1. NIKOLA STĘPSKA SP nr 1 w Kutnie
"Jezus malusieńki"

2. LENA ZDOBIAK SP nr 1 w Kutnie
"Gdy święta panna"

3. ANTONI JAKUB MARZEC SP nr 9 w Kutnie
,, Kołysanka dla dzieciątka"

4. Zespół HOKUS POKUS ( 8 osób) MDK w Kutnie
"My też pastuszkowie"

5. NIKOLA KMIECIAK SP nr 6 w Kutnie
„Bosy pastuszek”

6. ALICJA MARCHEWKA SP nr 5 w Kutnie
„Świeć gwiazdeczko”

7. ALICJA KUBICKA SP nr 1 w Kutnie
„W grudniowe noce”

8. JUSTYNA KOMOROWSKA SP nr 1 w Kutnie
„Gore gwiazda Jezusowi”

9. OLIWIA KOŚMIDER Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kutnie
„Kołysanka dla Jezusa”

10. Duet: "BOŻE NUTKI” Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kutnie
"Jezus malusieńki"

11. JAKUB KRYSIAK Zespół Szkół w Gołębiewku
„Stajenka nasza licha”

12. ANTONINA ZDZIARSKA  SP nr 9 w Kutnie
"Żłóbek cię utuli"

13. NATALIA WIDAWSKA Zespół Szkół w Gołębiewku
„Spójrz na Jezusa”

14. ALEKSANDRA MICHALSKA MDK w Kutnie
"Jadą kolędnicy"

15. HELENA CZARNECKA Kutno
"Maleńka miłość"

16. TOBIASZ KOPCZYŃSKI SP w Pleckiej Dabrowie
"Pastuszek bosy"






godz. 11.15 – 12.45
KATEGORIA C: KLASY IV – VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

1. OLIWIA PRZYTULSKA SP w Kaszewach Dwornych
"Przyjdź do mnie mały Jezusku"

2. AMELIA CZAJKOWSKA SP w Kaszewach Dwornych
„Uciekali”

3. Duet: ANNA FRYDRYSIAK, WIKTORIA WIDERA SP w Kaszewach Dwornych
„Pójdźmy wszyscy do stajenki”

4. WIKTORIA JAWORSKA SP w Kaszewach Dwornych
„Lulajże Jezuniu"

5. AMELIA KUBIAK Zespół Szkół w Szczycie
"Gwiazdki świecą nad stajenką"

6. OLIWIA STĘPNIAK Zespół Szkół w Szczycie
"Cicha noc"

7. PATRYCJA WIELEMBOREK Zespół Szkół w Szczycie
"Świeć gwiazdeczko, świeć"

8. - 

9. KINGA ROSIK SP nr 5 w Kutnie
„Przyjdź do mnie mały Jezusiku"”

10. ZESPÓŁ nr 1 ( 4 osoby) SP nr 6 w Kutnie
,,Przybieżeli do Betlejem"

11. ZESPÓŁ nr 2 ( 4 osoby) SP nr 6 w Kutnie
,,Dzisiaj w Betlejem""


12. ZESPÓŁ nr 3 ( 4 osoby) SP nr 6 w Kutnie
,,Świeć gwiazdeczko mała""

13. ZESPÓŁ nr 4 ( 3 osoby) SP nr 6 w Kutnie
,,Dzisiaj w Betlejem""

14. ZUZANNA WOŹNIAK SP w Żeronicach
"Dzwońże dzwoń"

15. JULIA TRUSIŃSKA SP w Pleckiej Dabrowie
"Mroźna cisza"

16. ZOFIA TARŁOWSKA SP nr 1 w Kutnie
"Cicha noc"

17. ANNA WILKOWSKA SP nr 1 w Kutnie
"Hymn o narodzeniu"

18. JAKUB GŁOGOZA SP nr 1 w Kutnie
"Cicha noc"

19. JULIA ANTCZAK SP nr 1 w Kutnie
„Mizerna cicha”

20. WIKTORIA PIETRZAK Zespół Szkół w Gołębiewku
„Oto zwiastuję wam”

21. OLIWIA RESZKO Zespół Szkół w Gołębiewku
„Tu Słowo Ciałem się stało”

22. Duet: ZUZANNA JACIUBEK , MARTYNA PART Zespół Szkół w Gołębiewku
„Jezu, nasz Baranku”

23. Duet: PAULINA DANECKA, AMELIA GÓRAL Zespół Szkół w Gołębiewku
„Ach, co za noc”

24. Zespół wokalny ( 3 osoby) Zespół Szkół w Gołębiewku
„Blask nad Judeą”

25. WIKTORIA EIZENCHART SP nr 4 w Kutnie
"Babci zegar"

24. JULIA SOKÓLSKA SP nr 4 w Kutnie
"Gdy śliczna Panna"

25. MAŁGORZATA MICHALSKA SP nr 4 w Kutnie
"Wśród nocnej ciszy"

26. MATEUSZ SZABLEWSKI SP nr 4 w Kutnie
"A kto wie"

27. JULIA ZIELIŃSKA SP nr 4 w Kutnie
"Jezus malusieńki"

28. DANIEL KRYSIAK MDK w Kutnie
" Kiedy nam do siebie bliżej"

29. Zespół ABRAKADABRA MDK w Kutnie
"Cicha noc"

30. Zespół CZARY MARY MDK w Kutnie
"Oj maluśki"

31. NATALIA STASIAK SP w Pleckiej Dabrowie
"Maleńka miłość"

32. ZUZANNA GAJEK SP w Żeronicach
"Bosy pastuszeK"


godz. 12.45 – 14.00
KATEGORIA D – GIMNAZJA

1. OLGA KOŚMIŃSKA GM nr 2 w Kutnie
„Gdy śliczna Panna”

2. KAMILA TRZASKOWSKA GM nr 2 w Kutnie
„A kto wie”

3. JULIA SZENIAK GM nr 2 w Kutnie
„Uciekali”

4. KLAUDIA WSZYWKOW GM nr 2 w Kutnie
„Hej ludzie idą święta”

5. Duet: KLAUDIUSZ UCINIAK, ALEKSANDRA DACHNIEWSKA GM nr 2 w Kutnie
„Pada śnieg”

6. Zespół wokalny (10 osób) GM nr 1 w Kutnie
"Jest taki dzień"

7. Duet: AGATA MUSIAŁOWSKA, PAULINA GRABARCZYK GM nr 1 w Kutnie
"Grudniowy"

8. JOANNA ANCEROWICZ Gimnazjum w Krzyżanowie
„Maleńka gwiazdka”

9. NATALIA MIKOŁAJCZAK Gimnazjum w Krzyżanowie
"Podanie"

10. ZUZANNA OLEJNICZAK Gimnazjum w Krzyżanowie
„Gdzie jest nasze Betlejem”


11. PAULA SZARA Gimnazjum w Krzyżanowie
"Kolęda dwóch serc"


12. JUSTYA WELENC GM w Ostrowach
"Cicha noc"


13. ANNA KIESZKOWSKA GM w Ostrowach
" W ubogiej stajence"

14. MARTA KASZUBOWSKA Zespół Szkół w Gołębiewku
"Monarchowie"

15. DOMINIK PAWŁOWSKI Zespół Szkół w Gołębiewku
"Gore gwiazda Jezusowi"

16. ALEKSANDRA SZUKALSKA Zespół Szkół w Gołębiewku
"Biały śnieg i ty"

17. MAJA ONICHIMIUK Zespół Szkół w Gołębiewku
"Owieczki cieszycie się"

18. Zespół wokalny ( 8 osób) GM nr 3 w Kutnie
"A kto wie"

19. MARIKA KUKUŁA GM nr 3 w Kutnie
"Magia świąt"

20. BEATA SZADKOWSKA GM nr 3 w Kutnie
"Kolęda dla nieobecnych"

21. Zespół BUZIAKI MDK w Kutnie
" Nie było miejsca"

Uwaga! 
Podane godziny przesłuchań mogą ulec nieznacznym zmianom. 
Prosimy o przybycie na konkurs 15 minut przed rozpoczęciem swojej kategorii wiekowej. Przypominamy o przygotowaniu podkładów zgodnie z wymogami zawartymi w regulaminie konkursu. 

Tel. kontaktowy   605 861 057

Zapraszamy do udziału w IX 
Kutnowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Organizatorzy:
Kutnowski Dom Kultury, Regionalne Towarzystwo Muzyczne w Kutnie

Terminy i miejsca:
17 grudnia 2015 r. CTMiT ul. Teatralna 1 w Kutnie
- godz. 9.00 – 14.00 przesłuchania konkursowe

20 grudnia 2015 r. Scena Plenerowa Plac Piłsudskiego w Kutnie
Wigilia Miejska przed Ratuszem
- ok. godz. 15.30 Koncert Galowy, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

Uczestnicy:
- soliści i zespoły wokalne z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i placówek kultury z Kutna i okolic

Kategorie wiekowe:
A - przedszkola i oddziały przedszkolne
B - klasy I – III szkół podstawowych
C - klasy IV-VI szkół podstawowych
D - gimnazja

Warunki uczestnictwa:
- każdy wykonawca podczas konkursu prezentuje jedną kolędę lub pastorałkę
z towarzyszeniem półplaybacku lub akompaniamentu "na żywo" ( np. fortepian, gitara) - półplaybacki muszą być nagrane na nośnikach CD w formacie audio

- na płycie może znajdować się tylko jeden podkład

- opisana płyta ( nie koperta) powinna zawierać imię i nazwisko wykonawcy ( lub nazwę zespołu), kategorię wiekową i tytuł utworu konkursowego
- każdy uczestnik może wystąpić tylko raz (np. członek zespołu wokalnego nie może brać udziału w konkursie jako solista)
- każda placówka może zgłosić do udziału w festiwalu max. do 5 prezentacji w danej kategorii wiekowej

- zgłoszenia na wypełnionej karcie należy nadsyłać drogą mailową na adres: rtm.kutno@wp.pl w terminie do 10 grudnia 2015 r. ( po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane)

- do dnia 14 grudnia 2015 r. na stronie www.rtmkutno.pl ukaże się lista uczestników oraz godzinowy grafik przesłuchań konkursowych
- wszelkie pytania dotyczące festiwalu prosimy kierować drogą mailową na adres: rtm.kutno@wp.pl
- tel. kontaktowy 605 861 057

Pobierz pliki


Protokół z posiedzenia JURY Koncertu Konkursowego
V Festiwalu Piosenki Rozdźwięki – Kutno 2015
04.10.2015 r.
Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie


Jury w składzie:
Anna Ozner – przewodnicząca jury
Leszek Bonar – członek jury
Krzysztof Mroziński – członek jury
po wysłuchaniu 21 solistów i 1 duetu postanawia:

Grupa I (2005-2008):

             Amelia Lubecka - laureatka
             Aleksander Klembalski - laureat
             Albert Drabik - wyróżnienie
Grupa II (2002-2004)

             Anna Łykowska - laureatka
             Oliwia Byczkowska - laureatka
             Natalia Sobczyk - wyróżnienie

Grupa III (1999-2001)

            Agata Daniel - laureatka 

Grupa IV (1990-1998)

            Maria Maślanka - laureatka
            Katarzyna Romanowicz - laureatka
            Natalia Karpińska - wyróżnienie

Nagrodę Grand Prix Ex aequo (2 x 500 zł) ufundowaną przez Fundację "Młodzi Artyści" z Zielonej Góry otrzymali:
Nominację do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "FUMA'2016"
w Zielonej Górze otrzymała Justyna Fajkowska

Pozostałe nagrody ufundowali: Prezydent Miasta Kutno, sklep "Music Exspress", KDK, MDK. 
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Kutno








UWAGA ! Przypominamy, iż składki należy wpłacać na konto RTM do końca pierwszego kwartału.
Aktualna roczna składka wynosi 30 zł. 
LEĆ KOLĘDO LEĆ - promocja płyty

ROZDŹWIĘKI 2015

Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Strony www dla firm - szybko i za darmo!