Regionalne Towarzystwo Muzyczne  w Kutnie


Staszica 8,   99-300 Kutno                                                                  tel/fax 24 254 79 37                                                                          rtm.kutno@wp.pl      
                                                                                                                                                     

                             Kutnowski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno – Noworocznych 

Organizatorzy: Prezydent Miasta Kutno, Regionalne Towarzystwo Muzyczne w Kutnie.
Konkurs organizowany jest od 2007 roku, w całości finansowany przez Prezydenta Miasta Kutno.
Najciekawsze prezentacje konkursowe nagrodzone przez jury, prezentowane są kutnowskiej publiczności podczas Wigilii Miejskiej Przed Ratuszem.


                                                                                               
  LAUREACI


ROK 2012

PRZEDSZKOLA
WYRÓŻNIENIA
JULIA STACHURSKA z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kutnie
MAJA STANISZEWSKA z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kutnie
Zespół wokalny „SŁONECZKA” z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
JULITA MATUSIAK z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kutnie
HELENA CZARNECKA z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Kutnie
ANNA OLEKSIK z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY „0” i I-III
WYRÓŻNIENIA
ALEKSANDER KLEMBALSKI z MDK w Kutnie
NATALIA ANGIELCZYK z Zespołu Szkół w Gołębiewku
Zespół wokalny „CZARY MARY” z MDK w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
ALICJA JACIUBEK z MDK w Kutnie
Zespół wokalny „NUTKI” z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kutnie
Zespół wokalny „ABRAKADABRA” z MDK w Kutnie

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI
WYRÓŻNIENIA
NATALIA MIKOŁAJCZAK ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
WERONIKA KONDRASZEWSKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
ANNA KAŹMIERCZAK ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
JULIA SZENIAK ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
Zespół wokalny „BUZIAKI” z MDK w Kutnie

GIMNAZJA
WYRÓŻNIEŃ w tej kategorii nie przyznano
NAGRODY GŁÓWNE
AGATA KAŹMIERCZAK z Gimnazjum nr 2 w Kutnie
Duet: ALEKSANDRA CHOJNACKA, KLAUDIA SARNIAK z Zespołu Szkół w Gołębiewku
NATALIA ZDUŃCZYK z Zespołu Szkół w Gołębiewku
KLAUDIA PODCZASKA z Zespołu Szkół w Gołębiewku

ROK 2011

PRZEDSZKOLA
WYRÓŻNIENIA
ZUZANNA STĘPKOWSKA z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
AMELIA FURMANKIEWICZ z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
ZESPÓŁ JARZĘBINKI z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
ALICJA JACIUBEK z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kutnie
MAŁGORZATA SKOWROŃSKA z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kutnie
ALEKSANDER KLEMBALSKI z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Kutnie

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III
WYRÓŻNIENIA 
ZUZANNA GŁOGOZA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
ERYK WIŚNIEWSKI – WOŹNIAK z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kutnie
JULIA STĘPNIAK ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
ZESPÓŁ : NATALIA SOBCZYK, KAROLINA GRABOWSKA, OLIWIA BYCZKOWSKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
NATALIA KUŹMIŃSKA
ZESPÓŁ ABRAKADABRA z MDK w Kutnie

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI
WYRÓŻNIENIA
AGATA DANIEL ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie
ŁUKASZ MROCZKOWSKI z S.O.S.W. Tęcza w Kutnie
WERONIKA BOGDAŃSKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
ZUZANNA KUROWSKA
WERONIKA KONDRASZEWSKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
ZESPÓŁ BUZIAKI z MDK w Kutnie


GIMNAZJA
WYRÓŻNIENIA
DUET: NATALIA MISZTAL, JULIA ZAKRZEWSKA
ANNA WINKLER z Gimnazjum Byszewie
AGATA KAŹMIERCZAK z Gimnazjum nr 2 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
AGATA KACZMARSKA z Gimnazjum w Strzelcach
SYLWIA JUREK
ZESPÓŁ BLUE ROSES z Gimnazjum w Strzelcach


ROK 2010

PRZEDSZKOLA
WYRÓŻNIENIA
SANDRA KADZIAK z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Kutnie
Duet: MARYSIA KOZŁOWSKA, KUBA GŁOGOZA z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
WIKTORIA GÓRALSKA z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
Zespół STOKROTKI z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kutnie
Zespół SŁONECZKA z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kutnie
Duet: JULIA ANTCZAK, MAJA ANDRZEJEWSKA z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
Zespół JARZĘBINKI z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
MARYSIA WAWRZYŃCZAK z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
ALEKSANDER KLEMBALSKI z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Kutnie
ANNA KOWALEWSKA z Przedszkola Miejskiego nr 16 w Kutnie


SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III
WYRÓŻNIENIE
ANNA ŁYKOWSKA ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
AGATA DANIEL ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie
JULIA SZENIAK ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
JULIA WOŹNIAK ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
Zespół BUZIAKI z Młodzieżowego Domu Kultury Kutnie


SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI
WYRÓŻNIENIA
PAULINA IWAŃSKA ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie
ANNA KAŹMIERCZAK ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
AGATA KAŹMIERCZAK ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
WERONIKA BOGDAŃSKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
KLAUDIA KWIATKOWSKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
NAGRÓD GŁÓWNYCH w tej kategorii wiekowej nie przyznano

GIMNAZJA
WYRÓŻNIENIA
MICHAŁ DUDKOWSKI z Gimnazjum nr 2 w Kutnie
OLA WYGOCKA z Gimnazjum nr 2 w Kutnie
Zespół wokalny z SOSW „Tęcza” w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
AGATA KACZMARSKA z Gimnazjum w Strzelcach
MAŁGORZATA BANASIAK z Gimnazjum w Krośniewicach
ANNA WINKLER z Gimnazjum w Byszewie

SZKOŁY ŚREDNIE
WYRÓŻNIENIA
Zespół „INSIEME” z I LO w Kutnie
DARIA KOSTRZEWSKA z I LO w Kutnie
Zespół wokalno –instrumentalny z ZS nr 1 w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE
Duet: HUBERT SMOLIŃSKI, DARIA JANKOWSKA z GM nr 2 w Kutnie, II LO w Kutnie
AGATA CZARNECKA z I LO w Kutnie



ROK 2009


PRZEDSZKOLA
WYRÓŻNIENIA
PROMYCZKI PM nr 5 w Kutnie
SŁONECZKA PM nr 5 w Kutnie
BIEDRONECZKI PM nr 5 w Kutnie
KRĘCIOŁKI PM nr 8 w Kutnie
WESOŁE MIKOŁAJKI PM nr 17 w Kutnie
Duet: WIKTORIA SZYMCZAK, LIDIA WARSZAWSKA
JAKUB GŁOGOZA PM nr 3 w Kutnie
JULIA ANTCZAK PM nr 3 w Kutnie
III MIEJSCA
KAJA JABŁOŃSKA
ZUZANNA GŁOGOZA PM nr 3 w Kutnie
II MIEJSCA
MARYSIA WAWRZYŃCZAK PM nr 3 w Kutnie
ALEKSANDRA KOZARSKA PM nr 3 w Kutnie
I MIEJSCE
JARZĘBINKI PM nr 3 w Kutnie

KLASY I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
WYRÓŻNIENIA
ALICJA GŁADYSIAK SP nr 1 w Kutnie
ZUZANNA KOBUS SP nr 6 w Kutnie
PAULINA LISIECKA Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Kutnie
III i II miejsca nie przyznano
I MIEJSCE
JULIA WOŹNIAK MDK w Kutnie


KLASY IV-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
WYRÓŻNIENIA
CHÓREK z Katolickiej SP w Wierzbiu
JUSTYNA KLEPCZAREK MDK w Kutnie
JUSTYNA FAJKOWSKA SP nr 1 w Kutnie
ALEKSANDRA WIKLAK SP nr 1 w Kutnie
KINGA SIKORA SP nr 1 w Kutnie
III MIEJSCE
OLIWIA GĘSIARZ SP nr 1 w Kutnie
II MIEJSCE
MICHAŁ SOBOL SP nr 1 w Kutnie
I MIEJSCE
AGATA KACZMARSKA SP w Strzelcach

GIMNAZJA
WYRÓŻNIENIA
OLA CHODOROWSKA MDK w Kutnie
ANIKA KORALEWSKA MDK w Kutnie
DARIA JANKOWSKA MDK w Kutnie
III MIEJSCE
DARIA KOSTRZEWSKA MDK w Kutnie
II MIEJSCE
MICHAŁ DUDKOWSKI GM nr 2 w Kutnie
I MIEJSCE
PAULINA WRÓBLEWSKA MDK w Kutnie
oraz
I MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA REGIONALNEGO TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO W KUTNIE - Zespół OKAY MDK w Kutnie

SZKOŁY ŚREDNIE
WYRÓŻNIENIE
DAWID JANKOWSKI oraz siostry - Daria i Sara Jankowskie MDK w Kutnie
III MIEJSCE
ZESPÓŁ AKT ZS w Żychlinie
II MIEJSCE
PAULINA HANIEWICZ MDK w Kutnie
I MIEJSCE
JOANNA ŚNIEĆ MDK w Kutnie


ROK 2008

PRZEDSZKOLA
KATEGORIA SOLISTÓW
I MIEJSCE
ALICJA GŁADYSIAK - Przedszkole przy SP nr 1 w Kutnie
II MIEJSCE
MARYSIA NODZAK - Przedszkole Miejskie nr 3 w Kutnie
III MIEJSCE
MARTYNA MICHALSKA i zespół WESOŁE KRASNALE - Przedszkole Miejskie nr 17 w Kutnie
WYRÓŻNIENIE
NATALIA KOTKOWSKA - Przedszkole Miejskie nr 17 w Kutnie

KATEGORIA ZESPOŁÓW
I MIEJSCE
BUZIAKI - Przedszkole Miejskie nr 3 w Kutnie
II MIEJSCE
BUZIACZKI - Przedszkole Miejskie nr 3 w Kutnie
III MIEJSCE
JASKÓŁECZKI - Przedszkole Miejskie nr 16 w Kutnie
WYRÓŻNIENIA
KRECIKI – Przedszkole Miejskie nr 16 w Kutnie
MIKOŁAJKI - Przedszkole Miejskie nr 17 w Kutnie
BIEDRONKI - Przedszkole Miejskie nr 5 w Kutnie


NAGRODA SPECJALNA REGIONALNEGO TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO W KUTNIE
–MARYSIA WAWRZYŃCZAK z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie


KLASY I – III
I MIEJSCE
AGATA DANIEL – SP nr 6 w Kutnie
II MIEJSCE
MICHAL CZEKALSKI – SP nr 9 w Kutnie
III MIEJSCE
JULIA WOŹNIAK – SP nr 1w Kutnie

KLASY IV-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I MIEJSCE
MARIKA PUCHALSKA - SP w Nowem
II MIEJSCE
AGATA KACZMARSKA – SP w Strzelcach
III MIEJSCE
MACIEJ DZIĘGIELEWSKI – SP w Pleckiej Dąbrowie
WYRÓŻNIENIA
HUBERT SMOLIŃSKI - SP nr 1w Kutnie
MICHAŁ DUDKOWSKI – SP nr 1 w Kutnie
DUET: KLAUDIA KAMORSKA, KAROLINA SMOCZYŃSKA – SP nr 4 w Kutnie

GIMNAZJA
I MIEJSCE
DARIA KOSTRZEWSKA - Gimnazjum nr 1 w Kutnie
II MIEJSCE
ZESPÓŁ WOKALNY – Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bedlnie
III MIEJSCE
ALEKSANDRA ROWIŃSKA - Gimnazjum nr 3 w Kutnie
WYRÓŹNIENIA
NATALIA LEŚNIEWSKA - Gimnazjum w Krośniewicach
PAULINA WRÓBLEWSKA – Gimnazjum nr 2 w Kutnie

NAGRODA SPECJALNA REGIONALNEGO TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO W KUTNIE
 –DAWID JANKOWSKI – Gimnazjum nr 3 w Kutnie



SZKOŁY ŚREDNIE
I MIEJSCE
JOANNA ŚNIEĆ – II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie
II MIEJSCE
JUSTYNA SZUSTOWSKA – ZS nr 3 w Kutnie
III MIEJSCE
nie przyznano

WYRÓŻNIENIE
EDWIN TARKA - Liceum Katolickie w Kutnie


ROK 2007

PRZEDSZKOLA
WYRÓŻNIENIA
Zespół wokalny BUZIAKI z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
Zespół wokalny KRECIKI z Przedszkola Miejskiego nr 16 w Kutnie
Zespół wokalny FILUTKI z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Kutnie
FILIP HUMAŃSKI z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie
ARTUR LEWANDOWSKI z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie

NAGRODY GŁÓWNE
AGATA DANIEL z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kutnie
JULIA WOŹNIAK z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kutnie

SZKOŁY PODSTAWOWE
WYRÓŻNIENIA
MARIKA PUCHALSKA ze Szkoły Podstawowej w Nowem
ZESPÓŁ WOKALNY ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie
JULIA PAWŁOWSKA ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kutnie
EDYTA MARCINIAK z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Tęcza”

NAGRODY GŁÓWNE
MICHAŁ CZEKALSKI ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie
DUET: Gabrysia Kozień i Weronika Guzek ze Szkoły Podstawowej nr 6
w Kutnie


GIMNAZJA I SZKOŁY ŚREDNIE
WYRÓŻNIENIA
KRZYSZTOF BŹDZIEL z Gimnazjum nr 3 w Kutnie
IZABELA ŁĘCKA z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Tęcza”
PATRYCJA TOBOLCZYK z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Tęcza”

NAGRODY GŁÓWNE
ANNA FRANKOWSKA z Gimnazjum Krośniewicach
DARIA JANKOWSKA z Gimnazjum nr 3 w Kutnie

NAGRODA SPECJALNA REGIONALNEGO TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO W KUTNIE ZA CIEKAWĄ OSOBOWOŚĆ ARTYSTYCZNĄ
- DARIA KOSTRZEWSKA
z Gimnazjum nr 1 w Kutnie 

Kreator stron internetowych - przetestuj