Regionalne Towarzystwo Muzyczne  w Kutnie


Staszica 8,   99-300 Kutno                                                                  tel/fax 24 254 79 37                                                                          rtm.kutno@wp.pl      
                                                                                                                                                     





Kutno, 16 grudnia 2014 r.

Jury VIII Kutnowskiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno – Noworocznych
w składzie:
- Małgorzata Musiałowska – muzyk, pedagog, dyrektor PSM w Kutnie, przewodnicząca Jury
- Teresa Karpińska – muzyk, pedagog, nauczyciel PSM w Kutnie,
- Jarosław Kotliński – naczelnik Wydziału Edukacji UM w Kutnie,
- Anna Góra – nauczyciel przedmiotów artystycznych MDK w Kutnie,
po wysłuchaniu 79 prezentacji w czterech kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA i ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

WYRÓŻNIENIA:
- Martyna Sztekiel PM nr 8w Kutnie
- Nikola Stępska PM nr 3 w Kutnie
- Antoni Marzec PM nr 15 w Kutnie

NAGRODY GŁÓWNE:
- Magdalena Jurczak PM nr 8 w Kutnie
- Hanna Wawrzyńczak PM nr 3 w Kutnie
- Lena Klembalska PM nr 3 w Kutnie
- Antonina Zdziarska PM nr 15 w Kutnie
- Zespół „NUTKI” PM nr 3 w Kutnie

KATEGORIA: KLASY I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

WYRÓŻNIENIA:
- Wiktoria Pietrzak SP w Gołębiewku
- Alicja Marchewka SP nr 5 w Kutnie
- Helena Czarnecka – zgłoszenie indywidualne
- Jakub Krysiak SP w Gołębiewku

NAGRODY GŁÓWNE:
- Alicja Jaciubek SP w Gołębiewku
- Aleksander Klembalski MDK w Kutnie
- Tobiasz Kopczyński SP w Pleckiej Dąbrowie

- Marta Ryczkowska SP nr 6 w Kutnie

KATEGORIA: KLASY IV-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

WYRÓŻNIENIA:
- Martyna Part SP w Gołębiewku
- Zespół „Abrakadabra” MDK w Kutnie
- Zespół nr 4 SP nr 6 w Kutnie

NAGRODY GŁÓWNE:
- Natalia Angielczyk SP w Gołębiewku
- Julia Sokólska SP nr 4 w Kutnie
- Jakub Głogoza SP nr 1 w Kutnie
- Zespół „Czary mary” MDK w Kutnie

KATEGORIA: GIMNAZJA

WYRÓŻNIENIA:
- Zespół „Buziaki” MDK w Kutnie
- Duet: Monika Ogińska, Dominik Pawłowski GM w Gołębiewku
- Natalia Mikołajczak GM w Krzyżanowie
- Julia Szeniak GM nr 2 w Kutnie

- Julia Kowalczyk GM nr 3 w Kutnie
- Dawid Domański PZPOW w Gostyninie
- Konrad Kolasiński PZPOW w Gostyninie

Wszystkie nagrody dla laureatów konkursu ufundował Prezydent Miasta Kutno.

KONKURS KOLĘD 2014

Kreator stron internetowych - przetestuj